Forever – firma, dla której największą wartością jest człowiek.

 

Możesz wykorzystać możliwości – być klientem, kupować produkty wysokiej jakości w swoim sklepie z rabatami, zadbać       o siebie i swoją rodzinę, a także być partnerem biznesowym.

Ty wybierasz!

Przywileje klienta 

Korzystasz z 15 % zniżki na wszystkie produkty w czasie zakupów on-line. Forever dba o swoich klientów przygotowując co roku nowości, potwierdzając jakość produktów poprzez certyfikaty koszerności i pieczęć Halal oraz zdobyte nagrody. (nagrody kosmetyczne na Pure Beauty Awards)

Korzyści dla partnera biznesowego

Twoje zaangażowanie i rozwój będzie zawsze wynagradzany. Wykorzystując możliwości zarobkowe, jakie daje firma dołączasz do grona partnerów biznesowych, którzy mają swoją platformę zakupową, korzystają z programów uznaniowych i poprzez swoją pracę i budowanie zespołu partnerów osiągają  osobiste sukcesy. Ten biznes jest dziedziczny, co oznacza że z tego systemu pracy skorzystają też inni członkowie rodziny i bliscy. 

Nie sprzedajemy na tej stronie produktów,

odkrywamy Twoje potrzeby, pokazujemy możliwości 

 Każdy, kto odwiedzi naszą stronę może zobaczyć wachlarz produktów, jaki ma firma do zaoferowania. Produkty można kupić samodzielnie na stronie firmy rejestrując się bezpłatnie jako klient klikając na przycisk „kup z 15% rabatem”.  Rejestrując się na platformie zakupowej firmy Forever można korzystać z 15% zniżki dla klientów. 

Szukamy również osób, które chcą się zaangażować we współpracę biznesową, która dopasowana jest do potrzeb i określa stopień zaangażowania i pułap zysków.  Naszymi partnerami są osoby pracujące na etacie, posiadające własne firmy, gabinety kosmetyczne, a także trenerzy personalni, studia fitness i sportowcy. 

 

Sportowcy, którzy zaufali firmie Forever to m.in.: polscy olimpijczycy Piotr Wyszomirski, Oktawia Nowacka, Katarzyna Jurkowska-Kowalska, Konrad Niedźwiedzki, dakarowiec Rafał Sonik, siatkarz Paweł Zagumny, piłkarz Marek Saganowski czy 3-krotny Mistrz Świata w karate Daniel Iwanek.

Chcesz wiedzieć więcej jak z nami współpracować? 

Możesz umówić się na bezpłatną konsultację biznesową on-line 

– czas trwania spotkania ok.45 minut, gdzie poznasz firmę, zespół, zasady działania, biznesowe reguły, którymi się kierujemy i możliwości zarobkowe oraz możliwości rozwoju. W Forever nie ma „szklanego sufitu”, najważniejsza jest współpraca i wspólne osiąganie celów. Wspieramy się nawzajem, aby pracować z radością i cieszyć się efektami finansowymi, które rosną wraz z zaangażowaniem.  

 

 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się

o możliwościach biznesowych, a także o produktach firmy Forever Living

tel. 505 493 663